III Jamboree Nacional Minibasket Clubs – Xornada 2: resultados

Consulta a continuación os resultados da 2º Xornada da “III Jamboree Nacional Minibasket Clubs”, que se celebra en Santiago de Compostela deste O xoves, 23 de xuño; ata o domingo 26.

 

III JAMBOREE NACIONAL MINIBASKET CLUBS

III Jamboree Nacional Minibasket Clubs: Galería de Imaxes

24/06/ 2016 – Xornada 2. Pavillón Restollal

CATEGORÍA MASCULINA

09.30 CB CABRA – AD BOSCO (Grupo C) (37 – 87)

09.30 RIA DE RIBADEO – CODEMA (Grupo C) (102 – 76)

11.00 FEDESA – SEIS DO NADAL (Grupo D) (85 – 71)

11.00 CB LAVIANA – MUTILBASKET (Grupo D) (78 – 76)

12.30 ESTUDIANTES DE LUGO – ENRIQUE SOLER (Grupo A)

12.30 GIJON BASKET 2015 – GIRALDO CB (Grupo A) (86 – 73)

16.30 PORRIÑO – BALONCESTO PAS (Grupo B) (38 – 86)

16.30 BV MIERES 2012 – PELETEIRO (Grupo B) (57 – 68)

18.00 CB CABRA – CODEMA (Grupo C) (96 – 54)

18.00 RIA DE RIBADEO – AD BOSCO (Grupo C) (80 – 111)

19.30 SEIS DO NADAL – MUTILBASKET (Grupo D) (80 – 47)

19.30 FEDESA – CB LAVIANA (Grupo D) (87 – 64)

24/06/ 2016 – Xornada 2. Pavillón Restollal

CATEGORÍA FEMININA

09.30 GIRALDO CB – AD BOSCO (Grupo C) (58 – 68)

11.00 BV MIERES 2012 – PELETEIRO (Grupo D) (52 – 75)

12.30 ACADEMIA CELTA – MUTILBASKET (Grupo A) (52 – 71)

16.30 ENRIQUE SOLER – FEDESA (Grupo B)  (61 – 53)

18.00 GIRALDO CB – COLEGIO SAN FERNANDO (Grupo C) (67 – 60)

19.30 ESCLAVAS – PELETEIRO (Grupo D)

 

24/06/ 2016 – Xornada 2. Pavillón Monte dos Postes

CATEGORÍA FEMININA

9.30 BF LEON – COLEGIO SAN FERNANDO (Grupo C) (48 – 43)

11.00 SEIS DO NADAL – ESCLAVAS (Grupo D) (46 – 40)

12.30 COLEGIO INMACULADA CONCEPCION ESTUDIANTES DE LUGO (73 – 26)

16.30 ESCOLAPIOS – PORRIÑO (Grupo B) (59 – 47)

18.00 BF LEON – AD BOSCO (Grupo C) (42 – 59)

19.30 BV MIERES 2012 – SEIS DO NADAL (Grupo D) (28 – 67)

III Jamboree Nacional Minibasket Clubs: clasificación X1
III Jamboree Nacional Minibasket Clubs: calendario completo
III Jamboree Nacional Minibasket Clubs: clasificación X2

Comparte:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram