III Jamboree Nacional Minibasket Clubs – Xornada 1: resultados

Consulta a continuación os resultados da 1º Xornada da “III Jamboree Nacional Minibasket Clubs”, que se celebra en Santiago de Compostela deste este xoves, 23 de xuño; ata o domingo 26. 

III Jamboree Nacional Minibasket Clubs: Galería de Imaxes

III JAMBOREE NACIONAL MINIBASKET CLUBS

III Jamboree Nacional Minibasket Clubs: Galería de Imaxes

23/06/ 2016 – Xornada 1. Pavillón Restollal

Categoría Masculina

(09.30) GIJON BASKET 2015 – ESTUDIANTES DE LUGO (Grupo A) (79 – 83)

(09.30) ENRIQUE SOLER – CB VILAGARCIA (Grupo A) (87 – 63)

(11.00) PELETEIRO – BALONCESTO PAS (Grupo B)  (96 – 100)                        

(12.30) BV MIERES 2012 – PORRIÑO (Grupo B)  (88 – 82)                       

(13.00) SEIS DO NADAL – COLEGIO LAVIANA (Grupo D) (81 – 55)

(16.30) CB CABRA – RIA DE RIBADEO (Grupo C) (113 – 109)                          

(16.30) GIJON BASKET 2015 – ENRIQUE SOLER  (Grupo A) (78 – 71)

(16.30) CB VILAGARCIA – ESTUDIANTES DE LUGO  (Grupo A) (64 – 77)

(18.00) BV MIERES 2012 – BAOONCESTO PAS  (Grupo B) (16 – 67)

(19.30) PORRIÑO – PELETEIRO (Grupo B) (35 – 85)                    

Categoría Feminina

09.30 ACADEMIA CELTA – C. INMACULADA CONCEPCION (Grupo A) (61 – 63)

11.00 ESTUDIANTES LUGO – MUTILBASKET (Grupo A) (17 – 67)

11.00 ENRIQUE SOLER – PORRIÑO (Grupo B) (79 – 55)

12.30 ESCOLAPIOS – FEDESA (Grupo B) (59 – 60)

18.00 ACADEMIA CELTA – ESTUDIANTES DE LUGO (Grupo A) (82 – 32)

18.00 C. INMACULADA CONCEPCION – MUTILBASKET (Grupo A) (57 – 63)

19.30 ENRIQUE SOLER – ESCOLAPIOS (Grupo B) 

19.30 PORRIÑO – FEDESA  (Grupo B) (57 – 62)

23/06/ 2016 – Xornada 1. Pavillón Monte dos Postes

Categoría Masculina

(09.30 h) MUTILBASKET – FEDESA BALONCESTO (Grupo D) (55 – 72)

(16.30 h) AD BOSCO –  CODEMA  (Grupo C) (62 – 11)

Categoría Feminina

(11.00 h) PELETEIRO – SEIS DO NADAL (Grupo D) (38 – 41)

(12.30 h) BV MIERES 2012 – ESCLAVAS (Grupo D) (43 – 76)

(18.00 h) AD BOSCO – COLEGIO SAN FERNANDO (Grupo C) (72 – 34)

(19.30 h) CB VILAGARCIA – BF LEON (Grupo C) (42 – 55)

III Jamboree Nacional Minibasket Clubs: calendario
III Jamboree Nacional Minibasket Clubs: equipos

Comparte:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram