#FEBCJuniorM2021 e #FEBJuniorF2021: Fase Previa para os equipos galegos

A Representación galega vén da man de: Obradoiro Peleteiro (Campión Galego) e Ensino Lugo (Subcampión Galego) en masculino, e Celta Baloncesto (Campión Galego)  e Instituto Rosalía  (Subcampión Galego) en feminino.

CAMPIONATO DE ESPAÑA JÚNIOR MASCULINO (24/06/21 – 30/06/21)

#FEBJuniorM2021

Resultados e estatísticas

Streaming – Canal FEB 

GRUPO “F” – FASE PREVIA

1º Xornada (24/06/21)

(13.45 h)  Gran Canaria – Residencia Basket SACC (71 – 52)

(13.45 h) CD Maristas – Obradoiro Peleteiro (64 – 94)

2º Xornada (25/06/21)

(13.45 h) Residencia Basket SACC – CD Maristas (67 – 43)

(16.00 h) Gran Canaria – Obradoiro Peleteiro (56 – 66)

3º Xornada (26/06/21)

(13.45 h) Obradoiro Peleteiro – Residencia Basket SACC (75 – 72)

(16.00 h) CD Maristas  – Gran Canaria

GRUPO “H” – FASE PREVIA

1º Xornada (24/06/21)

(13.45 h)  EM Piélagos – Cafés Candelas Ensino (78 – 67)

(16.00 h)  Enrique Soler – CB UCA (71 – 53)

2º Xornada (25/06/21)

(13.45 h) CB UCA – EM Piélagos (79 – 80)

(13.45 h) Enrique Soler – Cafés Candelas Ensino (69 – 66)

3º Xornada (26/06/21)

(13.45 h) Cafés Candelas Ensino – CB UCA (70 – 49)

(13.45 h) EM Piélagos  – Enrique Soler (78 – 66)

CAMPIONATO DE ESPAÑA JÚNIOR FEMININO (24/06/21 – 30/06/21)

#FEBJuniorF2021

Resultados e estatísticas

Streaming – Canal FEB 

GRUPO “C” – FASE PREVIA

1º Xornada (24/06/21)

(09.15 h)  CN Helios – Celta Zorka Recalvi (46 – 80)

(11.30 h)  Coelmin Femenilmente Maresme UE Mataró – Valencia Basket (62 – 54)

2º Xornada (25/06/21)

(09.15 h)  CN Helios – Valencia Basket (40 – 69)

(11.30 h)  Celta Zorka Recalvi – Coelmin Femenilmente Maresme UE Mataró (53 – 62)

3º Xornada (26/06/21)

(09.15 h)  Coelmin Femenilmente Maresme UE Mataró  – CN Helios (59 – 46)

(11.30 h)  Valencia Basket –  Celta Zorka Recalvi (82 – 60)

GRUPO “D” – FASE PREVIA

1º Xornada (24/06/21)

(09.15 h) Institutos De Compostela Xunta de Galicia  – Barça CBS (61 – 70)

(11.30 h) Unicaja Andalucía – Movistar Estudiantes (67 – 57)

2º Xornada (25/06/21)

(11.30 h) Unicaja Andalucía – Barça CBS (44 – 49)

(09.15 h) Movistar Estudiantes – Institutos De Compostela Xunta de Galicia (72 – 46)

3º Xornada (26/06/21)

(11.30 h) Institutos De Compostela Xunta de Galicia – Unicaja Andalucía (40 – 58)

(09.15 h)  Barça CBS – Movistar Estudiantes (60 – 47)

Comparte:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram