#FEBCadeteM2021: Resultados Galegos na Fase Previa

Os Campionatos de España Cadete feminino e masculino collen a testemuña da categoría infantil e comezan a rodar este venres en Lleida (feminino) e San Fernando (masculino). 32 equipos pelexarán por alcanzar a gloria durante unha semana que se poderá seguir ao completo a través da Canle FEB.

A Representación galega vén da man de: Balidea Obradoiro (Campión Galego) e Instituto Rosalía (Subcampión Galego) en masculino, e Bosco Salesianos (Campión Galego)  e Celta Baloncesto (Subcampión Galego) en feminino. 

CAMPIONATO DE ESPAÑA CADETE MASCULINO (18/06/21- 24/06/21. San Fernando)

#FEBCadeteM2021

Resultados e estatísticas

Streaming – Canal FEB 

GRUPO “D” – FASE PREVIA

1º Xornada (18/06/21)

(18.15 h) Real Betis Baloncesto – Zentro Basket Madrid (78 – 84)

(20.30 h) Balidea Obradoiro – FC Barcelona “A” (41 – 62)

 2º Xornada (19/06/21)

(20.30 h) Balidea Obradoiro – Zentro Basket Madrid (68 – 54)

(18.15 h) FC Barcelona “A” – Real Betis Baloncesto (90 – 29)

 3º Xornada (20/06/21)

(20.30 h) Real Betis Baloncesto – Balidea Obradoiro

(18.15 h) – Zentro Basket Madrid – FC Barcelona “A”

GRUPO “G” – FASE PREVIA

1º Xornada (18/06/21)

(18.15 h) Enrique Soler – Gabinete JJ Candela SACC (51 – 95)

(16.00 h) Aranguren Mutilbasket Azul – Instituto Rosalía (49 – 78)

 2º Xornada (19/06/21)

(16.00 h) Gabinete JJ Candela SACC – Aranguren Mutilbasket Azul (83 – 36)

(18.15 h) Enrique Soler – Instituto Rosalía (32 – 92)

 3º Xornada (20/06/21)

(18.15 h) Aranguren Mutilbasket Azul – Enrique Soler

(20.30 h)  Instituto Rosalía – Gabinete JJ Candela SACC

CAMPIONATO DE ESPAÑA CADETE FEMININO (18/06/21- 24/06/21. Lleida)

#FEBCadeteF2021

Resultados e estatísticas

GRUPO “D” – FASE PREVIA

1º Xornada (18/06/21)

(17.00 h) Bosco Salesianos – Barça CBS “A” (60 – 73)

(19.00 h) Unicaja Andalucía – Ponce Valladolid (62 – 60)

 2º Xornada (19/06/21)

(17.30 h) Unicaja Andalucía – Barça CBS “A” (59 – 63)

(19.30 h) Ponce Valladolid – Bosco Salesianos (61 – 52)

 3º Xornada (20/06/21)

(17.30 h) Bosco Salesianos – Unicaja Andalucía

(19.30 h) Barça CBS “A” – Ponce Valladolid

GRUPO “H” – FASE PREVIA

1º Xornada (18/06/21)

(10.00 h) EB Criptana  – Canterbury Academy (33 – 85)

(12.00 h) El Salvador A – Celta Zorka Recalvi (49 – 58)

 2º Xornada (19/06/21)

(10.30 h) Celta Zorka Recalvi – EB Criptana (84 – 31)

(12.30 h)  El Salvador A – Canterbury Academy (38 – 53)

 3º Xornada (20/06/21)

(10.30 h) Canterbury Academy – Celta Zorka Recalvi

(12.30 h) EB Criptana – El Salvador A

#FEBCadeteM2021 – Calendario Completo
#FEBCadeteF2021 – Calendario Completo

Comparte:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram