Campionatos de España de España Infantís: resultados galegos na Fase Previa

(Foto: Marína Peixegalego)

(Foto: Marína Peixegalego)

CAMPIONATO DE ESPAÑA INFANTIL MASCULINO (09 – 15/06/19, Lugo e Sarria)

#FEBInfantilM2019

Web oficial

Resultados e estatísticas

GRUPO “F” – FASE PREVIA
1º Xornada (09/06/19)
(20.00 h) Escuela de Baloncesto Criptana – Rosalía de Castro (44 – 66)
(18.00 h) Larraona – CB Fuenlabrada “A” (53 – 86)

2º Xornada (10/06/19)
(17.30 h) Escuela de Baloncesto Criptana – CB Fuenlabrada “A” (43 – 65)
(19.30 h) Rosalía de Castro – Larraona (78 – 46)

3º Xornada (10/06/19)
(17.30 h) CB Fuenlabrada “A – Rosalía de Castro (56 – 49)
(19.30 h) Larraona – Escuela de Baloncesto Criptana (58 – 84)

GRUPO “G” – FASE PREVIA

1º Xornada (09/06/19)
(20.00 h) Gran Canaria – Azulejos Moncayo CBZ (75 – 24)
(18.00 h) Estudiantes Lugo Leyma Natura – Omicron Elevadores Guadalupe (65 – 66)

2º Xornada (10/06/19)
(18.00 h) Azulejos Moncayo CBZ – Estudiantes Lugo Leyma Natura (58 – 56)
(20.00 h) Gran Canaria – Omicron Elevadores Guadalupe (85 – 42)

3º Xornada (10/06/19)
(18.00 h) Estudiantes Lugo Leyma Natura – Gran Canaria (30 – 81)
(20.00 h) Omicron Elevadores Guadalupe – Azulejos Moncayo CBZ (65 – 60)

GRUPO “H” – FASE PREVIA

1º Xornada (09/06/19)
(16.00 h) Basquet Coruña – Centro Asturiano Oviedo (63 – 65)
(13.30 h) Imprenta Bahía San Agustín – EASO 05 Raviolina (71 – 70)

2º Xornada (10/06/19)
(13.30 h) EASO 05 Raviolina – Basquet Coruña (68 – 89)
(16.00 h) Imprenta Bahía San Agustín – Centro Asturiano Oviedo (79 – 58)

3º Xornada (10/06/19)
(16.00 h) Centro Asturiano Oviedo – EASO 05 Raviolina (68 – 72)
(13.30 h) Basquet Coruña – Imprenta Bahía San Agustín (86 – 79)

CAMPIONATO DE ESPAÑA INFANTIL FEMININO (09 – 15/06/19, Marín)

#FEBInfantilF2019

Web oficial

Resultados e estatísticas

Retransmisións – FEGABATV (ata oitavos de final).

Fotos de Equipo – Flickr

Canal FEB (a partir de oitavos)

GRUPO “D” – FASE PREVIA
1º Xornada (09/06/19)
(20.00 h) Bosco Salesianos – Genovés Valencia A (84 – 72)
(18.00 h) Ucam Murcia – Citylift GEIEC Unigirona (50 – 89)

2º Xornada (10/06/19)
(16.30 h) Ucam Murcia – Genovés Valencia A (54 – 91)
(19.00 h) Citylift GEIEC Unigirona – Bosco Salesianos (71 – 33)

3º Xornada (10/06/19)
(20.00 h) Bosco Salesianos – Ucam Murcia (48 – 42)
(18.00 h) Genovés Valencia A – Citylift GEIEC Unigirona (50 – 54)

GRUPO “E” – FASE PREVIA

1º Xornada (09/06/19)
(20.00 h) CB Juventud Ceuta – Liberbank Oviedo Baloncesto (13 – 63)
(18.00 h) Peleteiro – Stadium Casablanca (46 – 62)

2º Xornada (10/06/19)
(18.00 h) Liberbank Oviedo Baloncesto – Peleteiro (64 – 74)
(20.00 h) CB Juventud Ceuta – Stadium Casablanca (19 – 71)

3º Xornada (10/06/19)
(16.30 h) Peleteiro – CB Juventud Ceuta (79 – 34)
(19.00 h) Stadium Casablanca – Liberbank Oviedo Baloncesto (61 – 38)

GRUPO “G” – FASE PREVIA

1º Xornada (09/06/19)
(19.00 h) Trelec Gernika KESB – Parada de la Reina Miralvalle (63 – 39)
(16.30 h) Maristas Logroño A – Celta Zorka (43 – 75)

2º Xornada (10/06/19)
(20.00 h) Parada de la Reina Miralvalle – Maristas Logroño A (62 – 87)
(18.00 h) Trelec Gernika KESB – Celta Zorka  (72 – 67)

3º Xornada (10/06/19)
(20.00 h) Maristas Logroño A – Trelec Gernika KESB (39 – 53)
(18.00 h) Celta Zorka – Parada de la Reina Miralvalle (63 – 45)

Comparte:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram